Δείτε και πάλι πως οι «ερυθρόλευκοι» επικράτησαν του Παναιτωλικού με 0-3 μέσα στο Αγρίνιο

Μέσα σε ένα πρώτο ημίχρονο ο Ολυμπιακός καθάρισε τον Παναιτωλικό με 0-3 και πήρε τη νίκη μέσα στο Αγρίνιο. Η ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς «καθάρισε» με την αναμέτρηση από το πρώτο μέρος, έχοντας τη δυνατότητα να κάνει και διαχείριση, για τον ευρωπαϊκό «τελικό» του, την προσεχή Τετάρτη, στο Καραϊσκάκη.

Τα τρία γκολ του Ολυμπιακού, από το πρώτο 45λεπτο, έδωσαν στον Ολυμπιακό τη δυνατότητα να κάνει το «παιχνίδι» του και να φύγει άνετα νικητής από το Αγρίνιο, προελαύνοντας προς το 45ο. Δείτε, παρακάτω, τα highlights του αγώνα, καθώς και τα γκολ, που έφεραν τη νίκη.

Δεν το χωνεύει ο Τζέκο με τίποτα: «Αν είσαι τυχερός…»

Θυμηθείτε ΕΔΩ και πάλι πως ήρθε αυτή η νίκη…