Ο Ολυμπιακός κατάφερε να πετύχει και δεύτερο γκολ, με τον Ντάνιελ Ποντένσε να σκοράρει για ένα ακόμα παιχνίδι.

Ο Ντάνιελ Ποντένσε ωστόσο, ήταν αυτός που… το έκανε ξανά. Μπορεί η πρώτη καλή φάση στο δεύτερο ημίχρονο να έγινε στο 55′. Ωστόσο ένα λεπτό αργότερα, ο Ολυμπιακός βρήκε ένα δεύτερο γκολ στο παιχνίδι με την Μπάτσκα Τόπολα.

Ο Ντάνιελ Ποντένσε, που είχε σκοράρει δύο φορές στα Γιάννενα. Και έβγαλε την ασίστ στο γκολ του Μασούρα νωρίτερα. Είναι αυτός που με το αριστερό (στο ύψος του πέναλτι). Νίκησε τον Ίλιτς και έκανε το 2-0 στο 57′.

Συγκλονιστική στιγμή με Τζολάκη και μικρό Γιαννάκη! (video)