Δείτε τα πλάνα της NOVA με τις καλύτερες φάσεις από την αναμέτρηση ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Ερυθρό Αστέρα.

Ο Ολυμπιακός είχε τον έλεγχο κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα στο πρώτο ημίχρονο και για αυτό ήταν μπροστά στο σκορ. Η τρίτη περίοδος όμως, ήταν για μία ακόμη φορά καταστροφική με τους Σέρβους να γυρίζουν το ματς (17-24 το επιμέρους σκορ στο τρίτο δεκάλεπτο).

Οι «ερυθρόλευκοι» προσπάθησαν να γυρίσουν το ματς στο τέλος αλλά τα συνεχόμενα διαιτητικά λάθη του στέρησαν πολλά. Πλέον μετά από αυτό το αρνητικό αποτέλεσμα, ο Ολυμπιακός είναι εκτός τετράδας, μιας και το ρεκόρ του έφτασε στο 9-6.

Είδαν λίγη χαρά με πρωταγωνιστή τον… Ντιφαλά!

Δείτε τα highlights της αναμέτρησης με τον Ερυθρό Αστέρα, σε μία ατμόσφαιρα γιορτινή στο «ΣΕΦ».