Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές για την 3η αγωνιστική της Super League 2 και την αναμέτρηση Ολυμπιακός Β' - ΑΕΛ.

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε και γνωστοποίησε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 3ης αγωνιστικής για τη Super League 2.

Δείτε αναλυτικά: 

Ολυμπιακός: Τρελά λεφτά η Νιουκάστλ προσφέρει για Σισέ!
Ολυμπιακός: Τρελά λεφτά η Νιουκάστλ προσφέρει για Σισέ!

Α ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 20 Νοεμβρίου (15.00)

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Β – Α.Ε.Λ. (Π.Κ. Ρέντη)

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Μπαϊρακτάρης (Αθήνας)

Πανσερραϊκός – Α.Ο. Τρίκαλα (Δημοτικό Σερρών)

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Τοροσιάδης, Κουφός (Μακεδονίας)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β (Καυτανζόγλειο)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Παραφέστας (Λάρισας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου (15:00)

Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου (Δημοτικό Βέροιας)

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Διπλάρης (Καρδίτσας)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Απόλλων Πόντου – Νίκη Βόλου (Μακεδονικού)

Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθήνας)

Βοηθοί: Τσακίρης, Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας (Δημοτικό Καρδίτσας)

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθήνας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

4ος: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

Πιερικός – Καβάλα (Α΄ΔΑΚ Κατερίνης)

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Βοηθοί: Ζήρδας (Αθήνας), Αναστασίου (Θεσσαλίας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Ξάνθη – Θεσπρωτός (Ξάνθη Arena)

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μπαλιάκας (Κοζάνης)

4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Β ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 20 Νοεμβρίου (15.00)

Αιγάλεω – Ο.Φ. Ιεράπετρας (Δημοτικό Αιγάλεω)

Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)

Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (Αργολίδας, Κοττωρός (Δωδ/νήσου)

4ος: Χ. Βεργέτης (Αρκαδίας)

Λεβαδειακός – Χανιά (Δημοτικό Λιβαδειάς)

Διαιτητής: Τσετσίλας (Γρεβενών)

Βοηθοί: Νηδριώτης (Αθήνας), Γεωργακόπουλος (Πειραιά)

4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη (Δ.Α.Κ. Γάλλου)

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Βιντσετζάτος (Αν. Αττικής), Τσολακίδης (Αθήνας)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Κηφισιά – Εργοτέλης (Δημοτικό Καισαριανής)

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Δασκαλομανωλάκης (Ρεθύμνου), Μανασής (Τρικάλων)

4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

ΑΕΚ Β – Καραϊσκάκης Αρτας (Δημοτικό Σπάτων)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κακαφώνης (Αχαΐας)

4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

Καλαμάτα – Παναθηναϊκός Β (Δημ. Μεσσήνης)

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας / Λευκάδας)

Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Καλλής (Αν. Αττικής)

4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)

Σάββατο 20 Νοεμβρίου (18:00)

Ηρόδοτος – Ζάκυνθος (Παγκρήτιο)

Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Χρηστάκος (Πειραιά), Ίσσα (Αθήνας)

4ος: Σπ. Νικολάου (Αθήνας)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου (15.00)

Ρόδος – Διαγόρας (Δημ. Ρόδου)

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), Χ. Νικολάου (Αθήνας)

4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Ακολουθήστε στο Google News το THRYLOS24 και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Αθλητικές Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από το THRYLOS24