Το μήνυμα του διευθυντή επικοινωνίας της ΠΑΕ Ολυμπιακός Κώστα Καραπαπά, μετά τη μεγάλη νίκη επί της ΑΕΚ...

Ένα εκπληκτικό δεύτερο ημίχρονο για τον Ολυμπιακό κόντρα στην ΑΕΚ. Με απόλυτη κυριαρχία, με τέσσερα γκολ, σε μια βραδιά που έκλεισε θριαμβευτικά για τους «ερυθρόλευκους».

Με πνεύμα ομόνοιας, ενότητας και πίστης. Κι αυτό ήταν το «κλειδί» για να γυρίσει το ματς από το 0-1 του ημιχρόνου, στο 4-1 στο φινάλε. Η απάντηση του Θρύλου, της «ερυθρόλευκης» οικογένειας.

Oλυμπιακός: Μήνυμα από τη θύρα -7-

Αυτό ήταν το μήνυμα από τον Κώστα Καραπαπά. Με τον Διευθυντή Επικοινωνίας να σχολιάζει πώς «Ο Ολυμπιακός είναι μια οικογένεια».