Άλλη μία σπουδαία διάκριση για την Άννα-Μαρία Τριφύλλη, η οποία κατάφερε να βγει πρώτο στο Βαλκανικό πρωτάθλημα.

Μία ακόμη σπουδαία επιτυχία για την Άννα-Μαρία Τριφύλλη! Η πρωταθλήτρια του τμήματος πυγμαχίας του Ολυμπιακού, Μετά την περσινή εντυπωσιακή της χρονιά, που κατέκτησε το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα και το Παγκόσμιο Κύπελλο.«Μπήκε» δυνατά και στη φετινή.

Η ταλαντούχα αθλήτρια του Θρύλου εκπροσώπησε την Εθνική μας ομάδα. Στην κατηγορία 48kg Youth στο Βαλκανικό πρωτάθλημα στη Ρουμανία. Και κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο. Αφού κέρδισε στον τελικό την Μανέα Ραμόνα (πρωταθλήτρια Ρουμανίας), με ομόφωνη απόφαση.

Βόλεϊ γυναικών: Εδώ θα δείτε τον τελικό Ολυμπιακός- Παναθηναϊκός