Το πρόγραμμα του Ολυμπιακού στην Α2…

Γνωστοποιήθηκε το πλήρες πρόγραμμα για την Α2...


Το μεσημέρι της Δευτέρας (19/8) ο Ολυμπιακός έμαθε το πλήρες πρόγραμμα της σεζόν 2019-20 για την Α2.

Το σύνολο των Τσαλδάρη και Μπάρλου θα αντιμετωπίσει τον Τρίτωνα σε εντός έδρας αναμέτρηση στην πρεμιέρα. Εκπρόσωπος των «ερυθρόλευκων» δεν υπήρχε στην κλήρωση.

 

ΤΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α2

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 05/10/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 12/10/19

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 19/10/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 26/10/19

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 02/11/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 09/11/19

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 16/11/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 23/11/19

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 30/11/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 07/12/19

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 14/12/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 21/12/19

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 04/01/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/01/20

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 18/01/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 25/01/20

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 01/02/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 08/02/20

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 22/02/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 29/02/20

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 07/03/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 14/03/20

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 21/03/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 28/03/20

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 04/04/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/04/20

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 15/04/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 25/04/20

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 02/05/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 09/05/20

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

Διάβασε επίσης