Breaking news

Θα σας ταράξουμε στην… νομιμότητα!

Το πανόραμα του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος ανδρών

Δείτε τις αναμετρήσεις αναλυτικά...


Το πρόγραμμα των αγώνων και των τεσσάρων ομίλων του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος ανδρών.
 
Α’ όμιλος (Γαλλία – Μονπελιέ)

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

15.15: Βουλγαρία – Ελλάδα
18.15: Πορτογαλία – Ιταλία
21.45: Γαλλία – Ρουμανία

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

18.15: Βουλγαρία – Ρουμανία
21.45: Ιταλία – Ελλάδα

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

18.15: Ελλάδα – Γαλλία
21.45: Βουλγαρία – Πορτογαλία

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

15.00: Ρουμανία – Ιταλία
18.30: Πορτογαλία – Γαλλία

Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου

18.15: Ρουμανία – Ελλάδα
21.45: Γαλλία – Βουλγαρία

Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου

15.00: Ελλάδα – Πορτογαλία
20.30: Ιταλία – Βουλγαρία

Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου

15.00: Πορτογαλία – Ρουμανία
21.45: Γαλλία – Ιταλία

Β’ όμιλος (Βέλγιο – Βρυξέλλες)

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

16.00: Σερβία – Γερμανία
18.30: Σλοβακία – Ισπανία
21.30: Βέλγιο – Αυστρία

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

18.30: Γερμανία – Βέλγιο
21.30: Σλοβακία – Αυστρία

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

16.30: Ισπανία – Βέλγιο
19.30: Σερβία – Σλοβακία

Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου

18.30: Αυστρία – Γερμανία
21.30: Ισπανία – Σερβία

Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου

18.30: Αυστρία – Ισπανία
21.30: Σλοβακία – Βέλγιο

Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου

18.30: Γερμανία – Σλοβακία
21.30: Βέλγιο – Σερβία

Πέμπτη 19 Σεπτεμβρόυ

18.30: Ισπανία – Γερμανία
21.30: Σερβία – Αυστρία

Γ’ όμιλος (Σλοβενία – Λιουμπλιάνα)

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

15.30: Τουρκία – Ρωσία
18.30: Φινλανδία – Βόρεια Μακεδονία
21.30: Σλοβενία – Λευκορωσία

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

18.30: Βόρεια Μακεδονία – Τουρκία
21.30: Λευκορωσία – Ρωσία

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

18.30: Βόρεια Μακεδονία – Ρωσία
21.30: Σλοβενία – Φινλανδία

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

18.30: Λευκορωσία – Φινλανδία
21.30: Τουρκία – Σλοβενία

Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου

18.30: Ρωσία – Φινλανδία
21.30: Λευκορωσία – Βόρεια Μακεδονία

Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου

18.30: Σλοβενία – Βόρεια Μακεδονία
21.30: Τουρκία – Λευκορωσία

Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου

18.30: Σλοβενία – Ρωσία
21.30: Φινλανδία – Τουρκία

Δ’ όμιλος (Ολλανδία – Ρότερνταμ)

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

15.00: Τσεχία – Ουκρανία
18.00: Εσθονία – Πολωνία
21.00: Ολλανδία – Μαυροβούνιο

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

17.00: Ουκρανία – Ολλανδία
20.00: Εσθονία – Μαυροβούνιο

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

17.00: Ολλανδία – Πολωνία
20.00: Τσεχία – Εσθονία

Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου

18.00: Μαυροβούνιο – Ουκρανία
21.00: Πολωνία – Τσεχία

Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου

18.00: Μαυροβούνιο – Πολωνία
21.00: Εσθονία – Ολλανδία

Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου

17.00: Ουκρανία – Εσθονία
21.00: Ολλανδία – Τσεχία

Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου

18.00: Τσεχία – Μαυροβούνιο
21.00: Πολωνία – Τσεχία

Google News Ακολουθήστε στο Google News - Thrylos24.gr για να μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις γύρω από τον Ολυμπιακό.

Ακουλουθήστε μας σε Facebook, Τwitter, Instagram και Youtube

Διάβασε επίσης