Μαρτίνς και Χασάν το έχουν ξανακάνει στο 90'+2...

Πέδρο Μαρτίνς στον πάγκο, Αχμέντ Χασάν στην επίθεση. Το ρολόι δείχνει το 90’+2, η μπάλα φτάνει στον Αιγύπτιο και σκοράρει το νικητήριο γκολ λυτρώνοντας την ομάδα του. Αν νομίζετε ότι, μόλις, σας περιγράψαμε τη φάση στις καθυστερήσεις του ματς στη Νέα Σμύρνη, γελιέστε.

Αυτό ακριβώς έχει ξανασυμβεί. Ο Πορτογάλος τεχνικός και ο Αιγύπτιος επιθετικός έζησαν το απόλυτο déjà vu!

Η Ferrari αλλάζει ονομασία – ιστορική συνεργασία με HP!

Την 1η Φλεβάρη του 2015, ο Μαρτίνς ως προπονητής της Ρίο Αβε και ο Χασάν ως επιθετικός της ίδιας ομάδας έφτασαν με τον ίδιο τρόπο, στο ίδιο λεπτό, σε νίκη με 2-1. Επί της Εστορίλ για την οποία είχε ισοφαρίσει σε 1-1 προσωρινά στο 76’ ο… Σεμπά!