Ξεκινά την Τρίτη (18/4) το 2ο Valencia CF Academy South East Europe International Tournament!

Η μεγάλη γιορτή του ποδοσφαίρου για όλους τους μικρούς μπαλαδόρους, το 2ο Valencia CF Academy South East Europe International Tournament, έρχεται και πάλι στον Δήμο Καμένων Βούρλων από τις 18 έως τις 21 Απριλίου 2023!

Συνδιοργανωτές του τουρνουά είναι ο Δήμος Καμένων Βούρλων, η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδος και η Valencia CF Academy Greece.

Ο Κώστας Φορτούνης άκουσε τον Μαρινάκη και δάκρυσε!
Ο Κώστας Φορτούνης άκουσε τον Μαρινάκη και δάκρυσε!

Το ποδοσφαιρικό θέαμα θα είναι χορταστικό, αφού θα διεξαχθούν 130 παιχνίδια σε 6 γήπεδα και θα συμμετάσχουν 900 παιδιά 6 ηλικιακών κατηγοριών!

Αναλυτικά το πρόγραμμα του τουρνουά

Γήπεδο Καμένων Βούρλων – Κ10 (2013-2014) – 7x7 – 2x25’ – 10 ομάδες

Τρίτη 18 Απριλίου 2023

16:00 – 17:00 Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά – Ακαδημίες Βαλένθια Χαϊδάρι

16:00 – 17:00 Καμένα Βούρλα – Αίαντας Λαμίας

17:00 – 18:00 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη – Ακαδημίες Βαλένθια Κηφισιά

19:30 – 20:30 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – Άρης Αγίου Κωνσταντίνου (Γήπεδο Αγίου Κωνσταντίνου)

Τετάρτη 19 Απριλίου 2023

10:00 – 11:00 Ακαδημίες Βαλένθια Χαϊδάρι – Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος

10:00 – 11:00 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου – Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά (Γήπεδο Αγίου Κωνσταντίνου)

11:00 – 12:00 Ακαδημίες Βαλένθια Κηφισιά – Καμένα Βούρλα

11:00 – 12:00 Αίαντας Λαμίας – Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά

17:00 – 18:00 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – Ακαδημίες Βαλένθια Χαϊδάρι

17:00 – 18:00 Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά – Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος

18:00 – 19:00 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη – Αίαντας Λαμίας

18:00 – 19:00 Καμένα Βούρλα – Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά

Πέμπτη 20 Απριλίου 2023

10:00 – 11:00 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά

11:00 – 12:00 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη – Καμένα Βούρλα

11:00 – 12:00 Ακαδημίες Βαλένθια Κηφισιά – Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά

11:30 – 12:30 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου – Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος (Γήπεδο Αγίου Κωνσταντίνου)

16:00 – 17:00 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου – Ακαδημίες Βαλένθια Χαϊδάρι (Γήπεδο Αγίου Κωνσταντίνου)

17:00 – 18:00 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος

18:00 – 19:00 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη – Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά

18:00 – 19:00 Ακαδημίες Βαλένθια Κηφισιά – Αίαντας Λαμίας

Παρασκευή 21 Απριλίου 2023

09:30 -12:30 Θέσεις 1-10

Γήπεδο Μώλου – Κ12 (2011-2012) – 9x9 – 2x25’ – 8 ομάδες

Τρίτη 18 Απριλίου 2023

16:30 – 17:30 Ακαδημία Μώλου – Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη

17:30 – 18:30 Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά 1 – Ακαδημίες Βαλένθια Κηφισιά

17:30 – 18:30 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη 1 – Καμένα Βούρλα (Γήπεδο Καμένων Βούρλων)

18:30 – 19:30 Αίαντας Λοκρίδας – Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά (Γήπεδο Καμένων Βούρλων)

Τετάρτη 19 Απριλίου 2023

16:30 – 17:30 Καμένα Βούρλα – Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά

16:30 – 17:30 Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά 1 – Ακαδημία Μώλου

17:30 – 18:30 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη 1 – Αίαντας Λοκρίδας

17:30 – 18:30 Ακαδημίες Βαλένθια Κηφισιά – Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη

Πέμπτη 20 Απριλίου 2023

16:30 – 17:30 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη 1 – Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά

16:30 – 17:30 Καμένα Βούρλα – Αίαντας Λοκρίδας

17:30 – 18:30 Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά 1 – Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη

17:30 – 18:30 Ακαδημίες Βαλένθια Κηφισιά – Ακαδημία Μώλου

Παρασκευή 21 Απριλίου 2023

Τελική Φάση (πρωί)

09:30 – 10:30 Θέσεις 7-8 και 5-6

10:30 – 11:30 Θέσεις 3-4 και 1-2

Γήπεδο Μώλου – Κ12 (2011-2012) – 9x9 – 2x25’ – 7 ομάδες

16:30 – 17:30 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη 3 – Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά 2

18:30 – 19:30 Ακαδημίες Βαλένθια Σάμος – Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη 2

18:30 – 19:30 Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος – Αίαντας Λαμίας

Τετάρτη 19 Απριλίου 2023

09:30 – 10:30 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη 3 – Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

10:30 – 11:30 Ακαδημίες Βαλένθια Σάμος – Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος

10:30 – 11:30 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη 2 – Αίαντας Λαμίας

Πέμπτη 20 Απριλίου 2023

09:30 – 10:30 Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά 2 – Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

10:30 – 11:30 Ακαδημίες Βαλένθια Σάμος – Αίαντας Λαμίας

10:30 – 11:30 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη 2 – Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος

Παρασκευή 21 Απριλίου 2023

Τελική Φάση (πρωί)

11:30 – 12:30 1-2 και 3-4

12:30 – 13:30 Θέσεις 5-6

Γήπεδο Αγίου Σεραφείμ – Κ14 (2009-2010) – 11x11 – 2x25’ – 9 ομάδες

Τρίτη 18 Απριλίου 2023

15:30 – 16:30 Ακαδημία Μώλου – Ακαδημίες Βαλένθια Χαϊδάρι

16:30 – 17:30 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη

17:30 – 18:30 Ακαδημίες Βαλένθια Σύρος – Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά

18:30 – 19:30 Καμένα Βούρλα – Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος + Λειβαδιά

Τετάρτη 19 Απριλίου 2023

09:30 – 10:30 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη – Ακαδημία Μώλου

10:30 – 11:30 Ακαδημίες Βαλένθια Χαϊδάρι – Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά

11:30 – 12:30 Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά – Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος + Λειβαδιά

16:30 – 17:30 Ακαδημίες Βαλένθια Σύρος – Καμένα Βούρλα

17:30 – 18:30 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – Ακαδημίες Βαλένθια Χαϊδάρι

18:30 – 19:30 Ακαδημία Μώλου – Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά

Πέμπτη 20 Απριλίου 2023

10:00 – 11:00 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – Ακαδημία Μώλου

11:00 – 12:00 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη – Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά

12:00 – 13:00 Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά – Καμένα Βούρλα

17:00 – 18:00 Ακαδημίες Βαλένθια Σύρος – Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος + Λειβαδιά

18:00 – 19:00 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά

19:00 – 20:00 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη – Ακαδημίες Βαλένθια Χαϊδάρι

Παρασκευή 21 Απριλίου 2023

09:00 – 10:00 Θέσεις 7-8

10:00 – 11:00 Θέσεις 5-6

11:00 – 12:00 Θέσεις 3-4

12:00 – 13:00 Θέσεις 1-2

Γήπεδο Αγίου Κωνσταντίνου – Κ14 (Ελίτ) – 5 ομάδες

Τρίτη 18 Απριλίου 2023

11:30 – 13:00 Ζαλγκίρις Κάουνας – Βοϊβοντίνα

17:00 – 18:00 Σαουθάμπτον – Ακαδημίες Βαλένθια

18:30 – 19:30 Παναθηναϊκός- Ζαλγκίρις Κάουνας

Τετάρτη 19 Απριλίου 2023

17:00 – 18:00 Σαουθάμπτον – Βοϊβοντίνα

18:30 – 19:30 Παναθηναϊκός – Ακαδημίες Βαλένθια

Πέμπτη 20 Απριλίου 2023

10:00 – 11:00 Βοϊβοντίνα – Ακαδημίες Βαλένθια

17:00 – 18:00 Σαουθάμπτον – Ζαλγκίρις Κάουνας

18:30 – 19:30 Παναθηναϊκός – Βοϊβοντίνα

Παρασκευή 21 Απριλίου 2023

10:00 – 11:30 Σαουθάμπτον – Παναθηναϊκός

11:30 – 12:30 Ζαλγκίρις Κάουνας – Ακαδημίες Βαλένθια

Γήπεδο Σκάρφειας – Κ15 Κορίτσια (2008-2011) – 11x11 – 2x25’ – 4 ομάδες

Τετάρτη 19 Απριλίου 2023

11:00 – 12:00 ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Λαμία

18:30 – 19:30 Ολυμπιάδα Υμηττού – Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη

Πέμπτη 20 Απριλίου 2023

17:00 – 18:00 ΠΑΟΚ – Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη

18:00 – 19:00 Ολυμπιάδα Υμηττού – ΠΑΣ Λαμία

Παρασκευή 21 Απριλίου 2023

10:00 – 11:00 ΠΑΣ Λαμία – Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη

11:00 – 12:00 ΠΑΟΚ – Ολυμπιάδα Υμηττού

Γήπεδο Καινουρίου – Κ16 (2007-2008) – 11x11 – 2x30’ – 6 ομάδες

Τρίτη 18 Απριλίου 2023

16:00 – 17:00 Βοϊβοντίνα – Ακαδημίες Βαλένθια Πειραιάς

19:00 – 20:00 Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά – Ακαδημίες Βαλένθια Σύρος

Τετάρτη 19 Απριλίου 2023

09:30 – 10:30 Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά – Ακαδημίες Βαλένθια Πειραιάς

10:30 – 11:30 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – Ακαδημίες Βαλένθια Σύρος

16:00 – 17:00 Ακαδημίες Βαλένθια Κεφαλονιά – Ακαδημίες Βαλένθια Σύρος

18:00 – 19:00 Ακαδημίες Βαλένθια Λειβαδιά – Βοϊβοντίνα

Πέμπτη 20 Απριλίου 2023

Θέσεις 1-4 και 5-7

Παρασκευή 21 Απριλίου 2023

10:15 – 11:15 Θέσεις 3-4

11:30 – 12:30 Θέσεις 1-2

Γήπεδο Καινουρίου – Κ16 (2007-2008) – 11x11 – 2x30’ – 6 ομάδες

Τρίτη 18 Απριλίου 2023

17:00 – 18:00 Ακαδημίες Βαλένθια Τροιζηνία – Αταλάντη

18:00 – 19:00 Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη – Ακαδημίες Βαλένθια Χαϊδάρι

Τετάρτη 19 Απριλίου 2023

11:30 – 12:30 Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος – Αταλάντη

12:30 – 13:30 Αίαντας Λαμίας – Ακαδημίες Βαλένθια Θεσσαλονίκη

17:00 – 18:00 Ακαδημίες Βαλένθια Τροιζηνία – Ακαδημίες Βαλένθια Κύπρος

19:00 – 20:00 Αίαντας Λαμίας – Ακαδημίες Βαλένθια Χαϊδάρι

Πέμπτη 20 Απριλίου 2023

Θέσεις 1-4 και Θέσεις Ομίλου 5-6

Παρασκευή 21 Απριλίου 2023 (πρωί)

Θέσεις 1-2 και Θέσεις 3-4 καθώς και τελικοί αγώνες κατάταξης πρωταθλήματος (1-2)

Γήπεδο Σκάρφειας – Κ18 (2005-2006) – 11x11 – 2x35’ – 4 ομάδες

Τρίτη 18 Απριλίου 2023

16:30 – 18:00 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – Καμένα Βούρλα

18:00 – 19:30 ΠΑΣ Λαμία – Παμμωλιακός

Τετάρτη 19 Απριλίου 2023

09:30 – 11:00 Καμένα Βούρλα – Παμμωλιακός

12:30 – 14:00 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – ΠΑΣ Λαμία

Πέμπτη 20 Απριλίου 2023

10:30 – 12:00 Καμένα Βούρλα – ΠΑΣ Λαμία

12:30 – 14:00 Ακαδημίες Βαλένθια Βάρη – Παμμωλιακός

 

 

 

Thrylos24.gr

Ακολουθήστε στο Google News το THRYLOS24 και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Αθλητικές Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από το THRYLOS24