Όλα όσα είπε η Εβίνα Σταμάτη...

Μετά την ολοκλήρωση του ευρωπαϊκού της ταξιδιού, με την παρουσία της στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση, την EuroLeague, η ομάδα μπάσκετ Γυναικών του Ολυμπιακού επιστρέφει στη «μάχη» του πρωταθλήματος, το Σάββατο (4/3).

Στις 14:00, οι νταμπλούχες Ελλάδας αντιμετωπίζουν εκτός έδρας τη Δάφνη Αγ. Δημητρίου, στο πλαίσιο της 22ης και τελευταίας αγωνιστικής της κανονικής διάρκειας της Α1.

Live Streaming για την Α1 Ανδρών, ΝΟ Βουλιαγμένης – Ολυμπιακός

Το δικό της σχόλιο για την αναμέτρηση έκανε η Εβίνα Σταμάτη.

Διαβάστε όσα είπε:

«Αυτό που έγινε στα Τέμπη έχει επηρεάσει συναισθηματικά όλο τον κόσμο. Εύχομαι να μη συμβεί ποτέ ξανά τέτοια τραγωδία, γιατί η ανθρώπινη ζωή είναι πάνω από όλα.

Όσο για αύριο, πρέπει να παρουσιαστούμε σοβαρές για 40 λεπτά, σε άμυνα και επίθεση. Θέλουμε να ολοκληρώσουμε την κανονική περίοδο με νίκη, ώστε να μπούμε στην τελική ευθεία για τα πλέι οφ και τους τελικούς που έρχονται».