Οι Μπακς παίξανε κακή άμυνα και το πλήρωσαν με το ματς να πηγαίνει στην παράταση, όμως εκεί πήραν τη νίκη επί των Ράπτορς.

Δεύτερο σερί παιχνίδι που οι Μπακς παίρνουν τη νίκη και δεύτερο σερί παιχνίδι που ο Γιάννης Αντετοκούνμπο κάνει ότι θέλει τις αντίπαλες άμυνες.

Τα «ελάφια» με σκορ 104-101 κατάφεραν να πάρουν τη νίκη επί των Ράπτορς σε ένα ματς που πήγαν… να το χάσουνε μόνοι τους. Οι Μπακς 2:30 πριν τη λήξη είχαν προβάδισμα 18 πόντων και όμως το παιχνίδι πήγε στην παράταση.

Α1 γυναικών: Ολυμπιακός-ΠΑΟ live streaming

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, ολοκλήρωσε το ματς με triple-double, έχοντας 30 πόντους, 21 ριμπάουντ και 10 ασίστ.