Δηλώσεις παραχώρησε μετά το τέλος του ντέρμπι με την ΑΕΚ ο βοηθός του Νέναντ Κιλάιτς, Σίνισα Πρόκιτς

Αναλυτικά οι δηλώσεις του βοηθού του Νέναντ Κλάιτς.

«Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στην ΑΕΚ. Ήταν πιο φορμαρισμένη. Δεν είχαμε ευκαιρία να παίξουμε αγώνες λόγω του κορωνοϊού. Ήμασταν καλύτεροι στο δεύτερο ημίχρονο αλλά όχι τόσο καλό για να γυρίσουμε το ματς συν κάποια σφυρίγματα των διαιτητών.

Έχουμε πολύ δουλειά να κάνουμε. Εμείς κοιτάμε την ομάδα μας. Είμαστε μία καινούργια ομάδα. Έχουμε 2-3 παιδιά που είναι το μέλλον του ελληνικού χάντμπολ Οι ξένοι παίκτες ήρθαν πολύ αργά. Αντιμετωπίσαμε προβλήματα που δε μας επέτρεψαν να διεκδικήσουμε τον αγώνα. Συγχαρητήρια στην ΑΕΚ. Στόχος μας είναι το νταμπλ».