Νέο ποστάρισμα από την ΠΑΕ Ολυμπιακός, αυτή τη φορά με πρωταγωνιστή τον Χάμες Ροντρίγκες λίγο πριν το ματς με τον Άρη.

Ώρα κυπέλλου και ώρα για ένα παιχνίδι που θα κρίνει την πρόκριση στην επόμενη φάση της διοργάνωσης. Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει απόψε (25/01, 19:30) τον Άρη στη Θεσσαλονίκη, σε ένα παιχνίδι που θα δώσει ένα εισιτήριο για την ημιτελική φάση του θεσμού.

Οι «ερυθρόλευκοι» είχαν πάρει τη νίκη στο πρώτο με 1-0 και σήμερα θέλουν να προστατεύσουν το υπέρ τους προβάδισμα. Αξίζει να σημειωθεί ότι από φέτος δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ, οπότε αν το 90λεπτο λήξει με τον Άρη να προηγείται με ένα γκολ, θα έχουμε παράταση.

ΘΥΡΑ 7: «Δεν υπάρχουν αρχηγοί αλλά Ολυμπιακοί – Αδέρφια είμαστε μαζί σας»

Η ΠΑΕ Ολυμπιακός προετοιμάζει τον κόσμο της ομάδας για τη σημερινή αναμέτρηση και πρωταγωνιστής είναι ο Χάμες Ροντρίγκες στο πιο πρόσφατο post.