Οι παίκτες του Ολυμπιακού οφείλουν να γυρίσουν το διακόπτη, για το β' μέρος του ντέρμπι!

Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει το βράδυ της Κυριακής τον αιώνιο αντίπαλο, με τον Παναθηναϊκό να αντιστρέφει την εις βάρος του κατάσταση. Μπορεί ο Ποντένσε, με μία γκολάρα να σκόραρε και να έδωσε προβάδισμα, όμως οι πράσινοι του Φατίχ Τερίμ, με τον Μπακασέτα και τον Ιωαννίδη στις καθυστερήσεις, έκαναν το 1-2 στην αναμέτρηση.

Λαϊκή απαίτηση είναι να γυρίσει ο διακόπτης και να βρει ρυθμό ο Θρύλος, ώστε να φτάσει στη νίκη. Ο 12ος παίκτης δίνει με πάθος όσα μπορεί προς τους παίκτες του Μεντιλίμπαρ, οι οποίοι όμως οφείλουν να βγουν αλλαγμένοι προς το καλύτερο στο δεύτερο ημίχρονο.