Όλα όσα είπε ο Άλεξ Μουμπρού.

Σε ένα παιχνίδι με πολλές διακυμάνσεις στο σκορ, ο Ολυμπιακός κατάφερε να πανηγυρίσει τη νίκη.

Οι «ερυθρόλευκοι» έπαιξαν στην Ισπανία κόντρα στη Βαλένθια για την 25η αγωνιστική της Euroleague και πήρε τη νίκη με 92-85.

Α1 γυναικών: Ολυμπιακός-ΠΑΟ live streaming
Διαβάστε όσα είπε:
«Το σημερινό παιχνίδι είχε δύο διαφορετικά ημίχρονα. Ελέγξαμε το παιχνίδι στο πρώτο αν και χάσαμε κάποια σουτ.
Ο Ολυμπιακός έπαιξε άμυνα στο επίπεδο που ήθελε στο τρίτο δεκάλεπτο και αυτό τους έδωσε ψυχολογία.
Μαζέψαμε τη διαφορά, όμως χάσαμε κάποοια σουτ που θα μπορούσαν να μας κρατήσουν στο παιχνίδι και έτσι ήρθε η ήττα στο τέλος για εμάς».