Ο Ελ Κααμπί «χτύπησε» στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου και έκανε το 3-0 στη Σερβία για τον Θρύλο!

Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει την Μακάμπι Τελ Αβίβ στη ρεβάνς του 1-4 στο «Γ. Καραϊσκάκης» για τη φάση των «16» του UEFA Europa Conference League.

Στο «ερυθρόλευκο» στρατόπεδο ξέρουν πως δεν υπάρχουν περιθώρια για λάθη, αλλά ταυτόχρονα θα ρισκάρουν για να βρουν γκολ νωρίς στην αναμέτρηση, με σκοπό να μπουν όσο πιο γρήγορα γίνεται, ξανά στη διεκδίκηση της πρόκρισης.

Εκδρομή στο Μπέρμιγχαμ ετοιμάζει η Θύρα 7

Μετά τον Ποντένσε και τον Φορτούνη, ήρθε ο Ελ Κααμπί για να στείλει και αυτός τη μπάλα στα δίχτυα! Μετά από υπέροχη κίνηση και σέντρα του τρομερού Ποντένσε από τα αριστερά, σκόραρε με καρφωτή κεφαλιά μετά από κίνηση στο δεύτερο δοκάρι ο Ελ Κααμπί για το 0-3 τις καθυστερήσεις του ημιχρόνου! Ο Ολυμπιακός ισοφάρισε το σκορ του πρώτου αγώνα πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο!