Δείτε το βίντεο της παρακάμερας από τη χθεσινή «μαγική» ατμόσφαιρα που έγινε στο «ΣΕΦ» ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Ερυθρό Αστέρα.

Ο Ολυμπιακός είχε τον έλεγχο κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα στο πρώτο ημίχρονο και για αυτό ήταν μπροστά στο σκορ. Η τρίτη περίοδος όμως, ήταν για μία ακόμη φορά καταστροφική με τους Σέρβους να γυρίζουν το ματς (17-24 το επιμέρους σκορ στο τρίτο δεκάλεπτο).

Οι «ερυθρόλευκοι» προσπάθησαν να γυρίσουν το ματς στο τέλος αλλά τα συνεχόμενα διαιτητικά λάθη του στέρησαν πολλά. Πλέον μετά από αυτό το αρνητικό αποτέλεσμα, ο Ολυμπιακός είναι εκτός τετράδας, μιας και το ρεκόρ του έφτασε στο 9-6.