Με αμείωτους ρυθμούς συνεχίζεται η προετοιμασία της ομάδας βόλεϊ Ανδρών του Ολυμπιακού, ενόψει του δεύτερου αγώνα της φάσης των «8» του Challenge Cup που θα διεξαχθεί την Πέμπτη (01/03) στο Ρέντη (19:00) με αντίπαλο την Μενέν. Οι «ερυθρόλευκοι» μετά τη νίκη με 3-1 σετ στο Βέλγιο, έχουν αποκτήσει το προβάδισμα για πρόκριση στους «4» της […]

Με αμείωτους ρυθμούς συνεχίζεται η προετοιμασία της ομάδας βόλεϊ Ανδρών του Ολυμπιακού, ενόψει του δεύτερου αγώνα της φάσης των «8» του Challenge Cup που θα διεξαχθεί την Πέμπτη (01/03) στο Ρέντη (19:00) με αντίπαλο την Μενέν.

Οι «ερυθρόλευκοι» μετά τη νίκη με 3-1 σετ στο Βέλγιο, έχουν αποκτήσει το προβάδισμα για πρόκριση στους «4» της διοργάνωσης. Στον επαναληπτικό της Πέμπτης (01/03) αρκούν δυο σετ στον Θρύλο για να βρεθεί στα ημιτελικά. Η προετοιμασία των Πειραιωτών συνεχίζεται με αμείωτους ρυθμούς και καθημερινές προπονήσεις στο Ρέντη.

Ολυμπιακός Βόλεϊ: Ποιοι μένουν, ποιοι φεύγουν – Το χτίσιμο του Θρύλου!