Ο Παπέ Αμπού Σισέ έχει μπει σε... μπελάδες μετά τη χθεσινή του αντίδραση και το παιχνίδι του Θρύλου με την Κάραμπαχ.

Φτάσαμε στο 82′ του αγώνα του Ολυμπιακού με την Κάραμπαχ για να δούμε τον Σισέ να κάνει άλλο ένα ατομικό λάθος και να δίνει έτοιμο γκολ στους Αζέρους για το 0-2. Ένα λεπτό αργότερα, ο Σενεγαλέζος γίνεται αλλαγή και αποδοκιμάζεται από τους φίλους της ομάδας.

Ο Μίτσελ δεν τον έκανε αλλαγή όμως μόνο αυτού του λάθους. Ο Σισέ ήταν αρνητικός από την αρχή της σεζόν, καθώς τον «είχε πιάσει» η κλασική αλαζονεία του. Να ανεβαίνει ψηλά, να κάνει ντρίμπλες και να έχει πολλές λάθος μεταβιβάσεις στην άμυνα.

Βάφονται ερυθρόλευκα τα αποδυτήρια της «OPAP Arena»! (photos)

Καθαρά στο πρώτο ημίχρονο ο κεντρικός αμυντικός του Ολυμπιακού είχε πολλά λάθη, με το δεύτερο μέρος να ήταν η αποκορύφωση.