Το δικό του σχόλιο για την άνετη επικράτηση επί του Πήγασου με 3-0 στο «Μελίνα Μερκούρη» έκανε ο Ντράγκαν Τράβιτσα.

Ο Ολυμπιακός έκανε το καθήκον του κόντρα στον Πήγασο στο «Μελίνα Μερκούρη» και πήρε τη νίκη με σκορ 3-0. Ο Ντράγκαν Τράβιτσα σχολίασε ότι η ομάδα έβγαλε αντίδραση και έφτασε μέχρι την πολυπόθητη νίκη.

Διαβάστε όσα είπε:

«Δεν παίξαμε τόσο στο επίπεδο μας σήμερα, δεν παίξαμε όπως μπορούμε να παίξουμε, όμως κρατάω ότι αντιδράσαμε στο πρώτο σετ και μετά πήραμε αυτό που θέλαμε, τη νίκη.

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (3-2): Ήττα στις… λεπτομέρειες – Τελειώνει τη σειρά στο Ρέντη ο Θρύλος!

Όσον αφορά στο ματς της επόμενης εβδομάδας (σ.σ. κόντρα στον Παναθηναϊκό), ξέρουμε πολύ καλά τι σημαίνει, θα προετοιμαστούμε όσο το δυνατόν καλύτερα για αυτό, γιατί θα είναι ένας αγώνας υψηλού επιπέδου».