Με τρομερό ξέσπασμα σε διάστημα 18 λεπτών, ο Ολυμπιακός επικράτησε με το εμφατικό 4-0 επί του Πανιωνίου. Δείτε τα γκολ των Πειραιωτών και τη μεγάλη χαμένη ευκαιρία των φιλοξενούμενων στο πρώτο ημίχρονο.

Με ένα εντυπωσιακό ξέσπασμα σε 18 λεπτά, ο Ολυμπιακός «σκόρπισε» τον Πανιώνιο στο Καραϊσκάκη με 4-0 σε ματς για την 19η αγωνιστική. Οι Πειραιώτες βρήκαν δίχτυα από το 68’ έως το 86’ για να πάρουν ένα πολύτιμο τρίποντο που τους έφερε στους 45 βαθμούς.

Χασάν στο 68’, Γκερέρο στο 75’, Χριστοδουλόπουλος στο 79’ με πέναλτι και Βούκοβιτς το 86’ ήταν οι σκόρερ για την ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς.

Επίσης μπορείτε να δείτε και τη μεγάλη χαμένη ευκαιρία του Πανιωνίου στο πρώτο μέρος με τον Καμαρά, με τον Σα να πραγματοποιεί μεγάλη επέμβαση.