Ισόπαλο έληξε το ματς του Ολυμπιακού Κ23 με τον Ιωνικό στο Ρέντη για την 3η αγωνιστική της Super League 2, με σκορ 1-1.

Αριέλ Ιμπαγάσα: «Λυπημένοι για το αποτέλεσμα, κάναμε καλό παιχνίδι»

Ισόπαλο έληξε το ματς του Ολυμπιακού Κ23 με τον Ιωνικό στο Ρέντη για την 3η αγωνιστική της Super League 2, με σκορ 1-1. Μετά το τέλος της αναμέτρησης ο τεχνικός των «ερυθρόλευκων», Αριέλ Ιμπαγάσα, σε δήλωσή του, τόνισε:

Ολυμπιακός Κ19: Μπάμπη Κωστούλα ήρθε η ώρα σου!

«Είμαστε λυπημένοι με το αποτέλεσμα. Νομίζω ότι κάναμε πολύ καλό παιχνίδι.

Στο πρώτο ημίχρονο δημιουργήσαμε ευκαιρίες, ενώ ο αντίπαλος προηγήθηκε με εκτέλεση φάουλ.

Στο δεύτερο ημίχρονο ξεκινήσαμε καλά, ισοφαρίσαμε, αλλά στη συνέχεια κάναμε αρκετά λάθη.
Ο αντίπαλος θα μπορούσε να σκοράρει, αλλά ο Παπαδούδης λειτούργησε καλά. Κάναμε και εμείς ευκαιρίες, αλλά δεν καταφέραμε να βάλουμε δεύτερο γκολ. Θέλαμε να νικήσουμε και είμαστε λυπημένοι με το αποτέλεσμα.

Πρέπει να συνεχίσουμε τη δουλειά, να βελτιωθούμε και να σκεφτούμε τον επόμενο αγώνα».