Μπορεί ο ΠΑΟΚ να άνοιξε με τρόπο… εξυγιαντικό το σκορ κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα και συγκεκριμένα, με πέναλτι-φάντασμα που «είδε» ο Φωτιάδης, ωστόσο ο Δημήτρης Μάνος «σίγησε» την Τούμπα λίγα λεπτά αργότερα! Ο επιθετικός του Ολυμπιακού, ο οποίος αγωνίζεται με δανεισμό στην ομάδα των Ιωαννίνων, «απάντησε» στα έργα της… εξυγίανσης και ισοφάρισε στο 52’ σε […]

Μπορεί ο ΠΑΟΚ να άνοιξε με τρόπο… εξυγιαντικό το σκορ κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα και συγκεκριμένα, με πέναλτι-φάντασμα που «είδε» ο Φωτιάδης, ωστόσο ο Δημήτρης Μάνος «σίγησε» την Τούμπα λίγα λεπτά αργότερα!

Ο επιθετικός του Ολυμπιακού, ο οποίος αγωνίζεται με δανεισμό στην ομάδα των Ιωαννίνων, «απάντησε» στα έργα της… εξυγίανσης και ισοφάρισε στο 52’ σε 1-1.

Και μάλιστα, με γκολάρα! Με τον 24χρονο επιθετικό να σκοράρει το δεύτερο του τέρμα με τη φανέλα του ΠΑΣ, μετά από αυτό που σημείωσε κόντρα στον Απόλλωνα Σμύρνης την περασμένη Κυριακή (27/01).