Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα και οι διαιτητές για τις αναμετρήσεις των ομάδων βόλεϊ του Ολυμπιακού.

Το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων τόσο για τους Άνδρες όσο και για τις Γυναίκες ανακοίνωσε η Ομοσπονδία.

Όσον αφορά την ανδρική ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού, το ματς κόντρα στον Φοίνικα στη Σύρο θα διεξαχθεί την Παρασκευή (1/3) στις 20:30. Διαιτητές της αναμέτρησης θα είναι οι Θέμελης και Γεροθόδωρος με παρατηρητή τον Ιορδανίδη.

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (3-2): Ήττα στις… λεπτομέρειες – Τελειώνει τη σειρά στο Ρέντη ο Θρύλος!

Η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού αγωνίζεται το Σάββατο 2/3 στις 18:00 στη Νάξο κόντρα στον τοπικό Πανναξιακό και διαιτητές του ματς θα είναι οι Βουδούρης και Πικραμένος, με παρατηρητή τον Ανδρονικίδη.