Ναι, ρε! 1-2 με τον Ρέαμπτσιουκ μέσα στη Τούμπα ο Ολυμπιακός. Αποτέλεσμα που δίνει σίγουρα τίτλο και δίνει και ένα γερό μάθημα στην ομάδα της παραμύθας...

Ο Ολυμπιακός αφού ισοφάρισε σε 1-1 με τον Ρόνι Λόπες με το που ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο είπε να δώσει και συνέχεια.

Λίγα λεπτά αργότερα ο Λαλά έβγαλε τη σέντρα, κάπου εκεί βρέθηκε ο Ρέαμπτσιουκ με το αριστερό του έκανε το 1-2 μέσα στη Τούμπα.

Oλυμπιακός: Μήνυμα από τη θύρα -7-

Ο Ολυμπιακός χρειαζόταν μόνο την ισοπαλία για να πάρει και μαθηματικά το τίτλο. Η νίκη παρόλα αυτά δίνει και ένα καλό μάθημα στην ομάδα που έχει μάθει να προπορεύεται με τα παραμύθια….