Το ντεμπούτο του με τη φανέλα του Ολυμπιακού πραγματοποίησε στη σημερινή αναμέτρηση απέναντι στη Λαμία ο Φραν Ναβάρο.

Στην ήττα του Ολυμπιακού κόντρα στη Λαμία με 1-0 έμελλε να κάνει το ντεμπούτο του με τα ερυθρόλευκα ο Φραν Ναβάρο που αντικατέστησε τον Στέφαν Γιόβετιτς στο ημίχρονο της αναμέτρησης.

Ο Κάρλος Καρβαλιάλ δεν έμεινε καθόλου ευχαριστημένος από την απόδοση του Μαυροβούνιου σέντερ φορ που παρουσιάστηκε υποτονικός στο παιχνίδι του και δε βοήθησε σε κανένα σημείο την ανάπτυξη του Θρύλου με αποτέλεσμα να περάσει εχτός αγώνα στο 45ο λεπτό με τον νεοαποκτηθέντα 25χρονο Ισπανό να παίρνει τη θέση του.

Συγκλονιστική στιγμή με Τζολάκη και μικρό Γιαννάκη! (video)

Ο Ναβάρο ήταν περισσότερο κινητικός από τον συμπαίχτη του, έδωσε τις μάχες του όμως η αλήθεια είναι ότι η γενικότερη εμφάνιση των Πειραιωτών δε του επέτρεψε να τροφοδοτηθεί όπως θα ήθελε και θα έπρεπε προκειμένου να βρει κάποια ευκαιρία για να σκοράρει.