Ο Ολυμπιακός νίκησε τον ΠΑΣ Γιάννινα με 3-1, ενώ αυτό που κρατάει είναι το 2ο ημίχρονο και το ντεμπούτο των μεταγραφών του, οι οποίοι έδειξαν ότι θα βοηθήσουν.

Ο Ολυμπιακός συνεχίζει με νίκες. Ακόμα μία με 3-1 απέναντι στον ΠΑΣ Γιάννινα, σε ένα 2ο ημίχρονο που είχε ότι έλειψε από το 1ο. Καθάρισε με συνοπτικές διαδικασίες και τώρα η ομάδα του Κάρλος Καρβαλιάλ βλέπει… ντέρμπι.

Αναλυτικά όσα είπε ο Ντόη:

Για το τι γεύση του αφήνει το ματς: «Κάναμε ένα καλό πρώτο ημίχρονο. Παίζαμε στο μισό του αντιπάλου, αλλά δεν βρήκαμε τους συνδυασμούς για να σκοράρουμε. Στο δεύτερο ημίχρονο ανοίξαμε το σκορ με το δικό μου γκολ, αλλά μετά το 2-0 εφησυχάσαμε».

Σεζόν τέλος για Μπιανκόν

Για το γκολ του: «Δεν το σκέφτηκα πολύ, είδα που βρισκόμουν, είχα και τον Ρέτσο δίπλα μου που μου έλεγε «σούταρε» και το έκανα».