Με το Νο. 15 ο Σωκράτης!
![Με το Νο. 15 ο Σωκράτης!](https://www.thrylos24.gr/wp-content/uploads/2021/01/MAT_5818.jpg)
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
Έγινε γνωστός ο αριθμός που θα φοράει ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος από εδώ και πέρα στην καριέρα του με την φανέλα του Ολυμπιακού.
Έγινε γνωστός ο αριθμός που θα φοράει ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος από εδώ και πέρα στην καριέρα του με την φανέλα του Ολυμπιακού, καθώς ο Έλληνας στόπερ επέλεξε το νούμερο 15.
Αξίζει να σημειωθεί πως ο Παπασταθόπουλος φορούσε το συγκεκριμένο νούμερο στις θητείες του σε Μίλαν και Τζένοα, ενώ ο αμέσως προηγούμενος κάτοχος του αριθμού στον Θρύλο ήταν ο Σβετόζαρ Μάρκοβιτς.
Ακολουθήστε στο
Google News το THRYLOS24 και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Αθλητικές Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από το THRYLOS24