Κάτι λιγότερο από μια ώρα για την έναρξη της αναμέτρησης. Το thrylos24.gr είναι στο «Γ. Καραϊσκάκης» και σας μεταφέρει όλο το ρεπορτάζ.

Έτοιμες οι ομάδες. Λίγα λεπτά έμειναν για την σέντρα…

ΣΧΟΛΙΟ

Η Θύρα 7 υποδέχτηκε νε φανταστικό τρόπο την ομάδα στην έναρξη του αγώνα

3'
ΣΧΟΛΙΟ

Τράβηγμα από τον Κυριακο Παπαδόπουλο στον Ματιε Βαλμπουενα αλλά ο διαιτητής δεν έδωσε τίποτα

8'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ Τικίνιο

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Παπαδόπουλος κάνει λάθος, ο Τικίνιο βγαίνει μόνος του στη πλάτη της άμυνας αλλά το πλασέ του δεν ήταν καλό.

9'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ Κουλούρης

Απαντάει με μεγάλη ευκαιρία κι ο Ατρόμητος. Κεφάλια ο Κουλούρης, ο Βάτσλικ λέει όχι.

12'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ Μουνίθ

Σουτ από τον Μουνίθ, μπλοκάρει ο Βάτσλικ!

17'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ Καρμπόβνικ

Σουτ από τον Καρμπόβνικ, λέει όχι ο Πίριτς…

19'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ Ρόνι Λόπες

Σουτ του Λόπες έξω από την εστία

26'

Τρομερή ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μουνίθ έπιασε ένα εκπληκτικό σουτ η μπάλα βρήκε στο δοκάρι.

45'
ΣΧΟΛΙΟ

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. 0-0 αλλά ο Ολυμπιακός να έχει την κατοχή κι να πιέζει για να βρει το γκολ.

45'
ΑΛΛΑΓΗ Ρόνι Λόπες

Έξω ο Λόπες μέσα ο Ονιεκούρου

46'
ΣΧΟΛΙΟ

Έναρξη 2ου ημιχρόνου

60'
ΚΟΡΝΕΡ Ρέαμπτσιουκ

Σουτ του Ρέαμπτσιουκ κόρνερ για τον Ολυμπιακό

64'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ Σισέ

Μόνος του ο Σισέ έχασε τεράστια ευκαιρία να ανοίξει το σκορ

66'

Πάλι κεφάλια του Σισέ, αουτ η Μπάλα

68'
ΑΛΛΑΓΗ Ανδρούτσο

Έξω ο Καρμπόβνικ μέσα ο Ανδρούτσος

68'
ΑΛΛΑΓΗ Κούντε

Έξω ο Μπουχαλακης μέσα ο Κούντε

71'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ Ελ Αραμπί

Μοναδική ευκαιρία έχασε ο Ελ Αραμπι! Μόνος του με το τέρμα, η μπάλα πάνω στον τερματοφύλακα.

77'

Ακόμα μια μοναδική ευκαιρία χάνει ο Μαροκινός επιθετικός, αουτ η μπάλα.

98'
ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

Τέλος αγώνα! Ισοπαλία 0-0 για την ομάδα μας κόντρα στον Ατρόμητο σε μια αναμέτρηση που η μπάλα δεν έμπαινε μέσα.