1 - 1
2' Μασούρας
ΣΚΟΡΕΡΣ
90' Πίττας
45' Μασούρας, 64' Μπα, 87' Ρέαμπτσιουκ, 100' Μπα, 112' Αγκιμπού
ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ
87' Πεϊμπέρν, 103' Μπα, 109' Ρομπέρζ
100' Μπα
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ
Pre Game''
ΣΧΟΛΙΟ

Καλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Ολυμπιακού Live από το στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης», ενώ από σήμερα και σε κάθε εντός έδρας αναμέτρηση του Ολυμπιακού θα υπάρχει και ηχητική μετάδοση.

Πριν την σέντρα'
ΣΧΟΛΙΟ

Πάμε να δούμε την ενδεκάδα του ΘΡΥΛΟΥ που κατεβάζει ο Κορμπεράν:

Βατσλίκ, Αβιλα, Μπα, Σισέ, Ρέαμπτσιουκ, Εμβιλά, Κούντε, Μασούρας, Χουάνγκ, Ζινκερνάγκελ και Ελ Αραμπί.

ΣΧΟΛΙΟ

Στον πάγκο βρίσκονται οι: Τζολάκης, Μπουχαλάκης, Χασάν, Ανδρούτσος, Βρουσάι, Αγκιμπού Καμαρά, Κούτρης, Βαλμπουενά, Ντε Λα Φουέντε, Μανωλάς, Ροντρίγκες και Ραντζέλοβιτς.

1''
ΣΧΟΛΙΟ

Ξεκίνησε το ματς!

2'
ΓΚΟΛ

2′ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ. 1-0 από κοντά ο Μασούρας μετά από γύρισμα του Ρέαμπτσιουκ!

4'
ΣΧΟΛΙΟ

4′ Κόρνερ ο Απόλλων που πέρασε ανεκμετάλλευτο

9'

Ο Χουάνγκ πήγε να βγει με τη μία τον Ελ Αραμπί αλλά βγήκε ο γκολκίπερ του Απόλλωνα και μπλόκαρε

16'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Διπλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Μία με σουτ Ελ Αραμπί και μία με Άβιλα που πήγε να κάνει γύρισμα και φαίνεται να έχει πρόβλημα.

18'
OFFSIDE

Υπόδειξη οφσάιντ ενώ ο Σισέ έβγαινε μόνος του απέναντι στον γκολκίπερ του Απόλλωνα

27'
ΚΟΡΝΕΡ

Με δυσκολία αποκρούστηκε το απευθείας κόρνερ του Ζινκερνάγκελ. Ο Χουάνγκ πήγε κοντά του για να συνεργαστούν αλλά τελικά το ‘χτύπησε’ απευθείας

32'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Απευθείας το φάουλ ο Ζίνκερναγκελ που κόπηκε. Στη συνέχεια ο Χουάνγκ ‘γέμισε’ με τη μία και ο Μπα άφησε στον Κούντε που έκανε ένα σουτ που μπλόκαρε ο Γιοβάνοβιτς

32'
ΣΧΟΛΙΟ

Διώξιμο με ρίσκο από Σισέ. Στη συνέχεια δίνεται φάουλ πάνω στον Χουάνγκ

33'
ΣΧΟΛΙΟ

Πρόβλημα ο Σισέ, είναι κάτω.

36'
ΣΧΟΛΙΟ

Ο Σισέ είναι οκ, συνεχίζει.

37'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Ο Απόλλων έβγαλε φάση από το πουθενά μετά από λάθος του Ρέαμπτσιουκ, αλλά ο Σισέ έβαλε το σώμα και έδιωξε.

38'
ΣΧΟΛΙΟ

Κάτω ο Χουάνγκ με πρόβλημα

40'
ΣΧΟΛΙΟ

Ευτυχώς ο Χουάνγκ είναι καλά, συνεχίζει κανονικά!

41'
OFFSIDE

Οφσάιντ, σταμάτησε η επίθεση του Απόλλωνα

42'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Πήγε να βγάλει φάση ο Απόλλων, έκοψε ο Άβιλα

45'
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Κίτρινη κάρτα στον Μασούρα για φάουλ. Διακοπή γιατί παίκτης του Απόλλωνα είναι μέσα στα αίματα

45+1'
ΣΧΟΛΙΟ

Ένα λεπτό καθυστερήσεων

45+2'
ΣΧΟΛΙΟ

Ημίχρονο: Ολυμπιακός – Απόλλων Λεμεσού 1-0

46'
ΣΧΟΛΙΟ

Έναρξη β’ μέρους

46'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Σέντρα του Φίλιξ, λίγο πάνω από τα δοκάρια

53'

Κίτρινη κάρτα στον πάγκο του Απόλλωνα

55'
ΑΛΛΑΓΗ

Μέσα Ραντζέλοβιτς, έξω Ζινκερνάγκελ

57'
ΑΛΛΑΓΗ

Ζράντι αντί Χέντι για τον Απόλλωνα

60'
ΦΑΟΥΛ

Το φάουλ του Κούντε που κέρδισε ο Χουάνγκ μπλοκάρεται

61'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Κίνηση και μπαλιά Ραντζέλοβιτς, κεφαλιά από πολύ καλό σημείο ο Αραμπί που μπλοκάρεται

64'

Κίτρινη κάρτα στον Μπα

67'
ΑΛΛΑΓΗ

Ονγκέντα αντί Φίλιξ και Μπα αντί Σαχάρ για τον Απόλλωνα

68'
OFFSIDE

Οφσάιντ σε επίθεση του Ολυμπιακού

71'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ Ο ΘΡΥΛΟΣ! Σουτάρα του Κούντε, στο δοκάρι η μπάλα!

72'
ΚΟΡΝΕΡ

Κόρνερ ο Ολυμπιακός, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο

77'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Μπαλιά Ελ Αραμπί, σουτ Μασούρα άουτ η μπάλα

79'
ΑΛΛΑΓΗ

Μέσα ο Βαλμπουενά, έξω ο Χουάνγκ ΚΑΤΑΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟΥΜΕΝΟΣ!

81'
ΑΛΛΑΓΗ

Κολ έξω, ο Χ. Κυριάκου μέσα και στη θέση του Ντιγκινί ο Γιάνγκα

84'
ΑΛΛΑΓΗ

Μέσα Ντε Λα Φουέντε και Αγκιμπού Καμαρά, έξω Μασούρας και Κούντε για τον ΘΡΥΛΟ!

87'

Κίτρινη κάρτα στον Ρέαμπτσιουκ για καθυστέρηση

88'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ο Ολυμπιακός από το φάουλ του Βαλμπουενά, με την κεφαλιά του Σισέ να αποκρούεται πριν περάσει τη γραμμή η μπάλα! Στη συνέχεια κόρνερ που πέρασε ανεκμετάλλευτο

90'
ΓΚΟΛ

ΑΠΙΘΑΝΗ αδράνεια ΞΑΝΑ η άμυνα του Ολυμπιακού, 1-1 ο Απόλλων. Παιδικό λάθος που δεν επιτρέπεται σε αυτό το επίπεδο και τινάζει το ματς στον αέρα. Σκόρερ ο Πίττας.

90+1'
ΣΧΟΛΙΟ

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

90+5'
ΣΧΟΛΙΟ

Μία ακόμη παράταση ο Ολυμπιακός…

90'
ΣΧΟΛΙΟ

Ξεκίνημα παράτασης

92'
ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Σουτ του Ελ Αραμπί λίγο έξω η μπάλα. Μεγάλη γκίνια για τον Μαροκινό…

96'
ΑΛΛΑΓΗ

Καμπράλ αντί Ζράντι για τον Απόλλωνα

100'
ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ

Με 10 παίκτες ο Ολυμπιακός! Ο Μπα έκανε φάουλ στον Γιάνγκα και δέχθηκε δεύτερη κίτρινη κάρτα, κόκκινη…