Ο Κένι Λαλά μίλησε για τη νίκη του Ολυμπιακού τονίζοντας πως οι Ερυθρόλευκοι πάλεψαν μέχρι το τελευταίο λεπτό, ενώ αποθέωσε τον κόσμο για τη βοήθειά του.

O Ολυμπιακός πήρε μια τεράστια νίκη κόντρα στη Φενέρμπαχτσε επικρατώντας με σκορ 1-0 χάρη στο τέρμα του Τικίνιο στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.

Ο Κένι Λαλά στις δηλώσεις του μετά το ματς τόνισε πως οι Ερυθρόλευκοι άξιζαν τη νίκη καθώς πάλεψαν μέχρι το τελευταίο λεπτό, ενώ αναφέρθηκε και στη βοήθεια που έδωσε ο κόσμος στο γήπεδο.

Oλυμπιακός: Μήνυμα από τη θύρα -7-

Η δήλωση του Κένι Λαλά:

«Ήταν πολύ σημαντική νίκη, το αξίζαμε, παίξαμε με τον κόσμο στο πλευρό μας, παλέψαμε μέχρι το τελευταίο λεπτό τα καταφέραμε και όλοι είναι πολύ χαρούμενοι».