Τυχαία πράγματα ρε παιδιά...

Είναι να μην σε θέλει η μπάλα, έτσι;

Ο τερματοφύλακας του Πανιωνίου, ο Κότνικ, ήταν ο πρωταγωνιστής της ομάδας της Νέας Σμύρνης στον αγώνα του «Γεώργιος Καραϊσκάκης». Μπορεί να δέχθηκε τέσσερα γκολ στο τέλος, αλλά ως το 68ο λεπτό, κρατούσε την ομάδα του στο 0-0. «Κέρβερος» απέναντι στον Ολυμπιακό, αλλά με τον ΠΑΟΚ, εξελίσσεται σε αδύναμο κρίκο.

Στο ματς της Τούμπας, αντικαταστάθηκε στο ημίχρονο, φέροντας ευθύνη και σε γκολ.

Τώρα, στο ματς κυπέλλου στην Νέα Σμύρνη, από δικό του λάθος, όπου έχασε την μπάλα μέσα από τα χέρια του, ο ΠΑΟΚ άνοιξε το σκορ.

Είναι να μην σε θέλει η μπάλα. Κόντρα στον ΠΑΟΚ, δεν τον… πάει τον τερματοφύλακα του Πανιωνίου.