Η Μέγκαν Γκούσταφσον έκανε το δικό της σχόλιο για την ήττα του Ολυμπιακού στη δεύτερη αγωνιστική της Euroleague γυναικών.

Δεύτερο παιχνίδι για τη φετινή Euroleague γυναικών, με τον Θρύλο να μην παίρνει τη νίκη. Η ομάδα του Μάρτινς Ζίμπαρτς, παρά το εξαιρετικό πρώτο ημίχρονο, γνώρισε την ήττα με 83-70 από την Πολκόβιτσε στο «ΣΕΦ».

Τρομερό ματς για τον Ολυμπιακό η Μέγκαν Γκούσταφσον, η οποία είχε 30 πόντους. Η ίδια έκανε το δικό της σχόλιο μετά το ματς και θεωρεί ότι τα χαμένα ριμπάουντ στο δεύτερο μέρος του αγώνα, έκανε τις παίκτριες της ομάδας να χάσουν τη συγκέντρωσή τους.

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (68-65): Ήττα στο φινάλε σε ματς… θρίλερ για τις «ερυθρόλευκες»

Διαβάστε όσα είπε:

«Ξεκινήσαμε πάρα πολύ καλά στο ματς, στο πρώτο ημίχρονο παίξαμε πολύ επιθετικά, με διάθεση, όμως στο δεύτερο ημίχρονο χάσαμε αρκετά ριμπάουντ και τη συγκέντρωση μας και έτσι ήρθε η ήττα».