Δεν μπορεί να πάρει νίκη με τίποτα η Ναντ, με την αντίπαλο του Ολυμπιακού στο Γιουρόπα Λιγκ να χάνει 3-0 από τη Ρεν.

Οι γκέλες στη Ναντ δεν φαίνεται πως θα σταματήσουν. Η αντίπαλος του Ολυμπιακού στο Γιουρόπα Λιγκ, έχει συμπληρώσει έξι σερί παιχνίδια χωρίς νίκη. Και για να είμαστε πιο συγκεκριμένοι, έχει πέντε ήττες στα τελευταία έξι ματς.

Χθες (Κυριακή 09 Οκτωβρίου), φιλοξενήθηκε από την πολύ δυνατή για άλλη μία χρονιά Ρεν.  Το πρώτο ημίχρονο ήταν αρκετά  ισορροπημένο, όμως ένα γκολ του Γκουίρι στο 26′ έδωσε το προβάδισμα στους γηπεδούχους. Το δεύτερο μέρος ανήκε αποκλειστικά στη Ρεν, με τον Τεριέ να κάνει το 2-0 στο 80′, ενώ το τελικό 3-0 διαμόρφωσε στο 84′ ο Ντουέ μόλις ένα λεπτό αφότου πέρασε στον αγωνιστικό χώρο.

Αυτό θα πει ΣΕΒΑΣΜΟΣ: Αποθέωση από τους οπαδούς της Άστον Βίλα για τον κόσμο του Θρύλου! (pic)