Ο Στέφαν Γιόβετιτς έδωσε μια ασίστ στο παιχνίδι της Εθνικής Μαυροβουνίου με την Λιθουανία, ένα ματς το οποίο έληξε 2-2.

Ο Στέφαν Γιόβετιτς πρωταγωνίστησε ακόμα μια φορά για την Εθνική του ομάδα.

Το νέο μεταγραφικό απόκτημα του Ολυμπιακού, μπήκε ως αλλαγή στην έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου του αγώνα του Μαυροβουνίου με αντίπαλο τη γηπεδούχο Λιθουανία στο πλαίσιο των προκριματικών του Euro 2024.

Ολυμπιακός Κ19: Μπάμπη Κωστούλα ήρθε η ώρα σου!

Ο ίδιος πρόλαβε να κάνει αίσθηση στο παιχνίδι καθώς μοίρασε ασίστ στο 90ο λεπτό στον Στέφαν Σάβιτς για το 1-2, το οποίο δεν έμελλε να είναι το τελικό σκορ αφού οι Λιθουανοί ισοφάρισαν στο 90+4′ για το τελικό 2-2.