Ακόμα μία εκπομπή «After Dark..» μέσα από το WEB TV του thrylos24.gr. Νίκησε ο Θρύλος, έδειξε ψυχή και το Ολυμπιακός - Παρτιζάν αλλιώς!

Σε ένα ματς ακατάλληλο για καρδιακούς, ο Ολυμπιακός βγήκε ζωντανός και νικητής κόντρα στην Παρτιζάν!

Οι Πειραιώτες βρέθηκαν να χάνουν με διψήφια τιμή, γύρισαν το ματς στα τελευταία λεπτά της τέταρτης περιόδου, αλλά το μεγάλο σουτ του Νάναλι έστειλε το ματς στην παράταση για το 85-85.

Στο έξτρα πεντάλεπτο, ο Θρύλος είχε σφυγμό, δεν έχασε τα λογικά του από τη μεγάλη ευστοχία των Σέρβων. Βρίσκοντας μεγάλα σουτ την ύστατη στιγμή, έγειρε το ματς υπέρ του και έφτασε στη δεύτερη νίκη του στην Ευρωλίγκα με σκορ 98-94.

Οι Πειραιώτες βρέθηκαν να χάνουν με διψήφια τιμή, γύρισαν το ματς στα τελευταία λεπτά της τέταρτης περιόδου. Αλλά το μεγάλο σουτ του Νάναλι έστειλε το ματς στην παράταση για το 85-85. Ακόμα μία εκπομπή μέσα από το WEB TV του thrylos24.gr.